Muži

Vedia ženy, čo chcú?

Mnohí muži si myslia, že ženy nemajú absolútne žiadnu predstavu o tom, čo by vlastne chceli. Asi nemusíme pripomínať, že ich musíme okamžite vyviesť z omylu. Ženy veľmi dobre vedia, čo chcú. Akurát, že chcú, aby to chlapi okamžite pochopili, čo sa stáva z roka na rok ťažšou a ťažšou úlohou. V živote ženy existuje veľmi veľa vecí, po ktorých túžia. Často chcú, aby to muži pochopili bez toho, že im to povedia, no povedzme si úprimne, toto je väčšinou skutočne nemožné. Prečo to tak je? Pretože chlapi proste potrebujú, aby im ženy hovorili veci narovinu. Keď ich niečo trápi, majú to okamžite povedať. Ak to neurobia, jednoducho sa časom stotožnia s tým, že to vlastne nie je potrebné.

fantazie

Buďte ženou, ktorá hovorí veci narovinu. Verte tomu, že sa to skutočne oplatí a že budete spokojná s tým, čo dosiahnete. Keď poviete mužovi veci narovinu, nebude mať pocit, že neviete, čo chcete. Bude vedieť, že ste rozhodná a že na tom, čo poviete, môže aj stavať. Verte tomu, že je veľmi jednoduché povedať nahlas, čo by ste chceli. Na druhej strane si však musíte uvedomiť aj to, že nesmiete váhať, keď ide o rozhodovanie. Práve to je veľmi  dôležitá časť toho, aby si muži uvedomili, že nie sme len dievčatá, ktoré nad všetkým váhajú.

dokonalá tvář
 
Keď chce žena urobiť rozhodnutie, často chce to, aby bolo všetko správne. A práve preto jej to trvá zbytočne dlho. Asi je jasné, že tým toho veľa nedosiahne, nemáme pravdu? A práve preto sa musí zamerať na to, že väčšinou prvá vec, ktorá jej napadne, je tá najlepšia možná. Problém však je, že často neveríme svojim inštinktom, aj keď by sme jednoznačne mali. Keď to urobíte a keď budete veriť tomu, že všetko, čo vám napadne ako prvé, je jednoznačne dobré riešenie, budete rozhodnejšia a bude sa vám žiť oveľa ľahšie. A muži zabudnú na to, že neviete, čo chcete. Lebo vy to predsa viete.

Mohlo by se vám také líbit...