Business

Erotická masáž vám prinesie pohodu a skvelý zážitok

Každý z nás potrebuje občasnú regeneráciu. Nielen fyzickú, ale aj psychickú a dokážeme ju dosiahnuť mnohými cestami. Vo väčšine prípadoch veľmi príjemnými, k akým sa môže radiť napríklad masáž.

Lenže poznáme nielen tie, ktoré majú za úlohu vyliečiť napríklad náš boľavý chrbát alebo končatiny, ale existujú aj tie, ktoré majú za úlohu priniesť emočnú a psychickú rovnováhu, v neposlednom rade tie, čo pracujú s našou sexuálnou energiou.

  • Áno, je to pravda a v tomto prípade ide o takzvanú erotic massage. Tá ale v sebe ukrýva niečo oveľa viac, než by si laik mohol podľa názvu predstaviť.

telo, brucho

Bežný laik možno netuší, že ak sa citlivým a intenzívnym spôsobom pracuje s jeho sexuálnou energiou, výsledkom dokáže byť skutočne efektívne odstránenie blokov.  Dokonalé telesné ako aj emočné uvoľnenie. Takisto uvoľnenie napätia, ktoré môže prameniť práve z našej sexuality.

V skutočnosti ale nemusí byť kľúčové, odkiaľ toto napätie prichádza. Pretože senzuálna práca s našou sexualitou ho dokáže nakoniec odstrániť, prinajmenšom uvoľniť a priniesť nám príjemnú rozkoš. Rozkoš s erotickým nádychom, ktorá ale pochopiteľne nie je dosiahnutá prostredníctvom sexuálneho styku. Pretože vravíme o návšteve tantrických salónov, čiže o príjemnej masáži, sympatickom kolektíve a  službách určených pre verejnosť.

žena, vlasy

Čiže áno, takáto masáž odvedená na profesionálnej úrovni sa označuje ako tantric massage a poskytujú ju špecializované tantra salóny, na ktoré najlepšie natrafíte v našom hlavnom meste.

Pri návšteva salóna sa stretnete so štýlovým, sympatickým prostredím, kde nechýba dostatočná dávka súkromia a možnosť vybrať si z viacerých praktík, ktoré súvisia s tantra masážou. Dokonca môže ísť o techniku vhodnú pre páry, ale aj pre individuálnych návštevníkov. Vždy je však lepšie začať s klasickou tantrou, pretože napríklad senzuálne masáže body to body môžu byť pre začiatočníka príliš intenzívne.

Mohlo by se vám také líbit...